اخبار و دانستنی ها

شلوارهای کاپری مناسب برای بهار و تابستان

 

درباره شلوار کوتاه یا کاپری:

نوعی شلوار است که قد آن تا بین زانو و ساق پا میباشد در واقع از شلوار برمودا بلند تر و از شلوار معملی کوتاه تر است.این نوع شلوار در اروپا و آمریکا و برخی نواحی آسیا بسیار محبوب است.

شلوارهای کاپری در سال ۱۹۴۸ توسط طراح مد سوفیا دلنارت به دنیای مد معرفی شد و نام آن از جزیره کاپری واقع در ایتالیا گرفته شده است.

در اواخر دهه ۱۹۵۰ این شلوار ها در آمریکا و به خصوص نواحی جنوبی آن بسیار محبوبیت یافتند.

 

روشهای ست کردن شلوار کاپری:

شلوارهای کاپری معمولا با تمامی اندامها سازش دارند ،اما بهترین گزینه برای کسانی است که ساق پای درشتی ندارند.

کفشهای بالرینا و اسنیکرز ها بهترین گزینه برای ست شدن با این شلوارها هستند به خصوص  جنس مرغوب تر و براق تر آن.همچنین صندلهای تخت و بندار فلیپ فلاپ به دلیل آنکه ساق پا را کشیده تر نشان میدهند بسار گزینه مناسبی برای ست شدن با این شلوارها هستند.

کفش هایی که پای شما را بزرگتر نشان میدهند با شلوارهای کاپری سازگاری ندارند،هر چه کفش یا کتانی شما ظریف تر باشد برای ست کردن با شلوار کاپری مناسب تر است.

برای ست کردن بالاتنه همراه با شلوارهای کاپری، شما میتوانید از یک تی شرت آستین کوتاه یا بلند استفاده کنید تا استایل اسپرت تر و راحت تری داشته باشید.

پوشیدن یک پلیور یا هودی کراپ به همراه نیم بوت رنگی و مرغوب هم میتواند یک استایل متفاوت و زیبا به همراه داشته باشد.

این دسته از شلوارها نیز مانند بقیه شلوارها از جنس و طرح های متنوعی تولید میشود، به طور مثال پارچه های پشمی نازک چهارخانه که در این صورت میتوانید آن را با یک شومیز و کفش پاشنه تخت ورنی ست کنید،تا در عین سادگی بسیار شیک نشان داده شوید.

از آنجایی که شلوار کاپری بیشتر مناسب فصل های گرم سال است پس تاپ های رنگی شاد و گلدار به همراه صندلهای رنگی و تخت میتواند بهترین گزینه برای فصل تابستان  میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *